Linia produkcyjna

Nasza firma jest profesjonalną manufakturą produktów rolnych, specjalizującą się w sadzeniu, przetwarzaniu, przechowywaniu w chłodniach i eksporcie rodzajów produktów rolnych.

Neihuang Xinglong Agricultural Products Co. Ltd linia produkcyjna fabryki 0Neihuang Xinglong Agricultural Products Co. Ltd linia produkcyjna fabryki 1

Głównymi produktami są serie chili, serie papryki słodkiej, produkty suszone, serie czosnkowe, daktyle i inne przyprawy.Posiadamy plantację chili i czosnku w Neihuang, Anyang, w prowincji Henan, z doskonałym klimatem do sadzenia w rolnictwie i wygodnym transportem.Posiadamy chłodnie o pojemności 8 000 MT oraz warsztat o powierzchni 10 000 m2.

Neihuang Xinglong Agricultural Products Co. Ltd linia produkcyjna fabryki 2

W zależności od korzystnych warunków naturalnych i geograficznych oraz obfitych zasobów i ścisłego zarządzania, Kanata stała się przedsiębiorstwem zajmującym się sadzeniem i przetwarzaniem naturalnej żywności, z siedzibą w Neihuang w prowincji Henan.

 

Ponadto uczestniczymy w opracowywaniu nowych odmian przypraw z Instytutem Nauk Rolniczych Henanu.Wyznajemy zasadę „zarządzania uczciwością zorientowanego na ludzi” i oddajemy się dostarczaniu naszym klientom z kraju i zagranicy wysokiej jakości produktów i usług. .

OEM / ODM

Neihuang Xinglong Agricultural Products Co., Ltd. chętnie współpracuje ze wszystkimi przyjaciółmi i zapewnia satysfakcjonujące produkty dla użytkowników końcowych.Chcielibyśmy świadczyć dla Ciebie usługę OEM.

 

Jeśli chodzi o pakiet:

Tutaj zapewniamy zwykły pakiet, bez nadruku na torbie lub kartonie oraz niestandardowy pakiet.

Torby i kartony zadrukujemy specjalnie dla Ciebie.Mam nadzieję, że poznasz swoje wymagania, aby kontynuować.

Neihuang Xinglong Agricultural Products Co. Ltd linia produkcyjna fabryki 0Neihuang Xinglong Agricultural Products Co. Ltd linia produkcyjna fabryki 1

Jeśli chodzi o produkt,

Możemy dostarczyć produkty zgodnie z wymaganiami rynku, takimi jak wielkość chili, z łodygą lub bez, bez pestek lub bez, miałkość proszku chili, wielkość pokruszonych płatków chili itp.

Aby uzyskać nawet szerokość pierścienia chili i plasterka, możemy zrobić je na 1-2 mm, jeśli potrzebujesz.

Neihuang Xinglong Agricultural Products Co. Ltd linia produkcyjna fabryki 2Neihuang Xinglong Agricultural Products Co. Ltd linia produkcyjna fabryki 3Neihuang Xinglong Agricultural Products Co. Ltd linia produkcyjna fabryki 4